Jak se Bloom stala vílou

10. srpna 2015 v 19:57 | Bloom |  Bloom
Ahoj napíšu vám takový delší přiběh když se narodila Bloom a jak se stala vílou :)
Bloom se narodila 10.prosince ve Sparxu tzv. Dominu. Domino bylo poté tragicky zničeno. Bloom zachránila sestra Daphne (Dafné). Bloom našli dva lidé Mike a Vanessa byla ještě batole a tak si ji vzali do péče vychovávali ji od malého nemluvněte až po vyspělou krásnou dívku. Bloom věděla že Mike a Vanessa nejsou její praví rodiče ale nevěděla kde jsou její praví rodiče Oritel a Marion.Když slavila 16. Narozeniny dostala od jejich nepravích rodičů dárek ale ne ten její vysněný skútr ale kolo...Bloom byla sklamaná ale věděla že je Mike a Vanessa skoro bez peněz..

Bloom jela na kole se svým králíčkem jménem Kiko. Najednou slyšela že se Kiko lekl zavedl ji za stromy a tam bojovala víla Stella ze solárie s obrem Knutem a zlými démony. Ta víla to nezvládala a tak jí pomohla a zjistila divnou věc okolo ní se vytvořil nějaky magický štít zjistila že je víla!

Mike tomu nevěřil ale díky Stelle jo. Stella přišla na nápad že by Bloom mohla nastoupit na Alfeu školu pro víly a Bloom souhlasila a tak začalo jedno velké vílí dobrodružství! :)

Doufám že se vám to líbílo :))) Tady vám jako bonus dám ještě úplně první díl winx!♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama