Září 2015

Co se stalo? :(

26. září 2015 v 11:03 | Bloom |  KONTROLY,BLOG atd.
Tohle bude trošku víc vážný článek.. :/
Všimla jsem si že návštěvnost blogu hodně poklesla. Co se stalo? To už nepíšu taky zajímavý články? :(
Takhle se to změnilo:
Po: 36Po: 15
Út: 31Út: 11
St: 26St: 8
Čt: 31Čt: 11
Pá: 24Pá: 17
So: 32So: 9
Ne: 29Ne: 12
Celkem: 209Celkem: 83

V prvním sloupci jsem napsala návštěvnost která byla před 4 týdny a v tom druhým za minulý týden. Co se stalo? :(
I komentáře jste psali více tak 3 za den a více a ted jen jeden nebo dokonce žádnej :/
Napište mi do komentářů co mám teda změnit aby to bylo jako dřív. Upřímně taky chápu že to byly tak nějak ještě prázdniny a teď je málo času ale vážně to pokleslo :(
Napište mi teda jak si přejete abych vydávala články,obíhala AFFS,jaký typ článků psát,nějaký vylepšení na blogu nebo nějaký nový témata. Děkuju budu vám vděčná když vás bude tady víc a zas sem budete víc chodit. Pokud si najdete čas. Já si najdu čas vždycky. A jeětě jedna prosba aby se můj blog šířil dál tak ho můžete sdílet kdekoliv a povídat o něm a bude vás tu víc. Opravdu jsem ráda za každý komentář i každou vaši návštěvu protože kdybych vás neměla s blogem by byl asi konec.....

OTÁZKY č.1

24. září 2015 v 16:47 | Bloom |  O mně
Ahoj napadlo mně že by jsem tu udělala nějakou novou rubriku. Vy by jste mi psaly otázky a já za týden udělám odpovědi ty ale tentokrát budou tuhle neděli jen na zkoušku a v pondělí se můžete dále ptát. :)
Otázky mi pište sem mitvan@seznam.cz nebo na tento email bloom7703@seznam.cz nebo sem do komentářů :)

Už se na vaše otázky těším.

První podzimní den - Krátká povídka

23. září 2015 v 19:24 | Bloom |  Příběhy
Dnes je první podzimní den a mám pro vás mou vymyšlenou povídku o krásným podzimu snad se vám bude líbit :)

Září 23.9
Slyším jak ptáčci zpívají určitě už všem oznamují že začal podzim.Všimla jsem si jak je na chodnících a trávnících spadané listí. Miluju ty krásné pestrobarevné listy kde viniká hlavně oranžová,nechybí tam ani žlutá a červená. Každý list má jiné smíchání barev. Každý list je jedinečný. Je to opravdu nádherný. Citím jak pofukuje vítr a hraje si s listím a taky citím jemnou podzimní vůni. Mezi barevnými korunami stromů pronikají sluneční paprsky. Slunce už zapadá je čas jít domu.Teď už slyším jen houkání sovy.

Přidám ještě pár krásných fotek :)


Doufám že tento rok celý podzim jen neproprší ;)

Malé EAH i MH

18. září 2015 v 12:12 | Bloom |  Ever After High
Ahoj dnes jsem našla strašně roztomilé obrázky EAH a pár taky s MH. Jsou na způsob PowerPuff Girls.Nevím jestli jste je už viděli ale jsou užasný :)
Tady vidíme Briar,Apple,Raven a Madeline ;)

Zkolabovala jsem? :O

17. září 2015 v 15:31 | Bloom |  O mně
Ahoj doufám že vás nadpis tohodle články moc neviděsil. Ale čtete dobře. Dnes jsem totiž zkolabovala naštěstí jsem nikam nejela a neomdlela jsem:/
Bylo to dneska o těláku strašný vedro no a já moc nepila. Běželi jsme 300m a házely kriketovým míčkem. Po běhu se mi nějak začala motat hlava.
Při házení ve dvojicích kriketovým míčkem se mi začalo dělat zle..Když jsem šla pro míček hodně jsem mi zamotala hlava.Šla jsem za mou kamarádkou protože tu měla sebou pití. Řekla jsem ji že je mi blbě a tak se mnou šla k učitelce. Hned jsem si musela sednout do stínu kamoška mi dala flašku vody a já ji celou vypila.
Pak už jsem se jen dívala jak ostatní cvičí. Tělocvik byl naštěstí poslední hodina..No blbý ale už je mi dobře ještě že jsem nejela do nemocnie..

Snad jste se nějak nezděsili při čtení článku. Hlavně hodně pijte sice už horko tolik nebude a už to končí ale dodržujte to mohli by jste jet i do nemocnice:/A to určitě nechcete!

Jak se "zatím" vede ve škole?

16. září 2015 v 16:07 | Bloom |  O mně
Ahoj tak jak jde škola? U mě je to zatím dobrý ano zatím protože se všechna za chvíly změní no :D Mám už tři známky zatím jsou to jedničky :))
Všimli ste si určitě že jsem trochu neaktivní :/ Doufám že vám to vynahradím.
Popíšu vám dnešní den nebyl zas tak zajímavý ale ušel :)
Ráno jsem vstala a normálně se připravovala pak jsem šla na autobus do školy totiž dojíždím. 1.hodina byla Matematiky dostávali jsme známky z malé opakovací písemky bylo to dobrý 1- :) 2. hodina byla čeština probírali sme popis nějakýho předmětu nevěděla jsem co popisovt tak jsem se rozhodla popisovt moje hrací klávesy. Bylo tam dost vtipných popisu někdo popisoval i záchod to jsme tak nenormální třída nebo co? :D
3.hodinu zastupovala Fyzika no a také další známky :) Byla to sranda protože se učitel celou hodinu "přeříkával" když přišel do třídy tak prej "Douhrý den" :D
Další hodinu přeskočíme měli jsme do půl třetí.
Tenhle den jsme měli informatiku tam mě baví :) Jako poslední hodina byla občanská výuka.

Tenhle den byl vcelku příjemný :) Napište mi jak to jde zatím ve škole ráda si počtu vaše komentáře a jsem za každý z nich moc ráda :)
Teď jdu ven úkoly hotový a mám sraz s kamarádkou tak ahoj hezký zbytek dne :)

Obrázky :)

13. září 2015 v 20:33 | Bloom |  Novinky atd.
Ahoj nevím co má napsat tak sempřidám nějaký obrázky Winx :) Doufám že s vám budou líbit a nebojte se brzy tu budou více články o EAH :)

Flory den

12. září 2015 v 18:29 | Bloom |  Flora
Ahoj napadlo mě že udělám kratší příběh o Floře bude to vlastně její den :)


Crrr...Floře zazvonil budík. Je pozvaná že s Heliem stráví krásný den :)
Hned se šla připravovat ale zapomněla si vyzvednout krásné šaty které si chtěla dneska vzít.
POKRAČOVÁNÍ V CELÝM ČLÁNKU....

Neaktivní?!? :/

10. září 2015 v 17:23 | Bloom |  KONTROLY,BLOG atd.
Ahoj,nebojte se neumřela jsem ale asi se ptáte proč tak moc nejsem aktivní. Moc se omlouvám že jsem tu nebyla :/Jak už jsem psala tak až začne škola budu méně méně aktivní. To že jsem byla neaktivní ani nebylo způsobeno školou ale taky jsem měla zakázaný počítač :/
Ale teďka je to už v pořádku. :)
Nevím co napsat :D Napište mi vy jak to jde ve škole a co je nového
Ještě jednou se omlouvámMoje tvoření AVATRY

5. září 2015 v 9:26 | Bloom |  GRAFIKA ZDARMA
Ahojky,dneska jsem si jen tak dělala nějaký avatary napadlo mě že by se vám možná mohly líbit tak je sem dám většina je Bloom ale pokud chcete další můžu udělat :)
A jedna taková stínovaná Bloom :D ani nevím jak jsem to udělala :D :((
Líbí se vám jestli ano můžete je použít ale uveďte můj zdroj!
Snad jsem na tom s tvořením dobře. Já totiž moc netvořím ale začnu víc protože mě to baví ! :) Poprvý jsem jenom dělala něco v malování a pak mi kamarádka řekla ať zkusím tohle v photo filtre studio.
Napište jak jste se dostali k tvoření grafiky teda pokud tvoříte a jaký používate program budu se na vaše komentáře těšit :)